26.07.2014

Sushi♥

Hej!

Ostatnio oglądam sporo filmów m.in Kelnerzy 1 i 2, czy też Chicago (wczesna jestem wiem ) i ze wszystkich jestem zadowolona tak więc jeśli kto z was nie widział polecam.
Tak z innej beczki nie mogę uwierzyć,że praktycznie miesiąc wakacji już minął to chyba będą najszybsze wakacje w moim życiu.
---------------
Dzisiaj brelok sushi♥♥♥♥

09.07.2014

Nie mam pomysł na tytuł ^^

Hej!
Pogoda tak piękna,słońce wszędzie♥A tak naprawdę to leje cały dzień,a u was?
Całymi dniami nic nie robię,jestem w trakcie 4 sezonu PLL,jem,śpię i słucham muzyki.Taki typowy mój  początek wakacji,ale w taką pogodę szczególnie nie dobija nuda.
-----------
Dzisiejszy breloczek jest tak właściwie bardziej wiosenny niż letni,ale go uwielbiam♥♥


♥♥♥

01.07.2014

Piórka i trochę tego co u nie♥

Hej!
Więc co się przez ostatni czas działo?
Tak jak wspominałam w poprzednim poście spędziłam  tydzień nad morzem.Pogoda zapowiadała jedną wielką klapę,ale było całkowicie inaczej zamiast deszczu dużo słońca,zamiast niskich temperatur wysokie.Codziennie na plażę trochę się w morzu zanurzyłam,bo kąpaniem bym tego nie nazwała oraz udało mi się spalić plecy,ramiona i twarz;)Oczywiście bez jakiś zakupów nie mogło się obyć,a ponieważ nie jestem fanką pamiątek typu figurki jest to głównie biżuteria.
A na ten moment od dwóch dni oglądam 1 sezon ,,Pretty Little Liars,, i jestem zakochana.Dlaczego nie zaczęłam oglądać wcześniej teraz muszę dużo nadrobić,ale jak skończę posta to oglądam ostatni odcinek 1 serii i lecę dalej,a i tak wiem POTRZEBUJĘ POMOCY!No cóż jak coś mnie wciągnie to na amen i tak w tym przypadku jest.
Wraca mi wena do lepienia więc myślę,że postów będzie więcej!Tym czasem nowość zrobiona przed chwilą naszyjnik z piórkami♥
                                                JEŚLI TO PRZECZYTAŁAŚ  TO DZIĘKUJE♥I na koniec trochę wspomnień :**